Andrzejki

      Zarząd MOZ NSZZ „Solidarność” SynthosS.A. i Spółek organizuje w dniach  24, 25, 26 listopada br. wyjazd do Zakopanego, połączony z pobytem na basenach w Termach Chochołowskich i Andrzejkami w pensjonacie Tatra House.

Program pobytu obejmuje:  I dzień – pobyt w termach Chochołowskich, przejazd do Zakopanego, ognisko-grill w ogrodzie Tatra House z udziałem kapeli góralskiej i smakowitym jedzeniem ( m.in. zbójnicki bigos, żurek bacowski z wędzoną kiełbasą, mięso i wędliny tj. karczek, boczek, kaszanka, regionalna deska serów, chleb wiejski z domowym smalcem, swojskie ciasta i in.); II dzień – śniadanie i obiad w Pensjonacie, czas wolny : góry, doliny ( najbliżej Tatry House jest Dolina Kościeliska) lub Krupówki, wieczorem kolacja regionalna i dyskoteka prowadzona przez DJ,III dzień – śniadanie  i wykwaterowanie w godzinach dopołudniowych.

Zapisy wraz z zaliczką w  kwocie 100 zł przyjmujemy do połowy października br. w sekretariacie naszego Związku. Zaliczka nie podlega zwrotowi. 

Zapraszamy wszystkich chętnychpracowników Grupy Kapitałowej Synthos. Decyduje kolejność zgłoszeń ( pierwszeństwo przy zapisach mają członkowienaszego Związku wraz z  osobami towarzyszącymi ).